Uprzejmie informujemy, że ocenione merytorycznie zostały prace konkursowe, które wpłynęły w odpowiedzi na konkurs plastyczny pn. "Jak dorosnę zostanę..." edycja II. Ocenie podlegały wyłącznie prace, które otrzymały pozytywną ocenę formalną. Konkurs zorganizowany został przez nasze Stowarzyszenie oraz odbywał się pod honorowym patronatem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie oraz Mecenatem Miasta Szczecin. Partnerami konkursu były m.in. Teatr Polski w Szczecinie, Teatr Współczesny w Szczecinie, Multimedialne Muzeum na Klifie, EPEE Polska, Hurtowania zabawek DEEF, Kino Helios przy ulicy Struga w Szczecinie oraz Kino Helios przy ulicy Krzywoustego w Szczecinie.

Wszystkie prace, które otrzymaliśmy są bardzo ciekawe i charakteryzują się wysokim poziomem ich przygotowania. Bardzo cieszy nas fakt, że aż tylu gimnazjalistów i gimnazjalistek zechciało zastanowić się nad tym kim chcieliby zostać w przyszłości, jaki zawód jest na ten moment ich marzeniem.

Celem odbioru nagród w obecnym tygodniu skontaktujemy się ze zwycięzcami i osobami wyróżnionymi. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim odważnym, którzy wzięli udział w konkursie oraz wszystkim zwycięzcom!

Jednocześnie serdecznie gratulujemy szkole, która otrzymała nagrodę specjalną!

Wszystkie prace konkursowe można obejrzeć w naszej galerii na stronie: http://synergia.szczecin.pl/galeria/gallery/34-konkurs-plastyczny-jak-dorosne-zostane-edycja-ii-2015#fwgallerytop

Wyniki konkursu dostępne na stronie: http://synergia.szczecin.pl/do-pobrania

Stowarzyszenie na rzecz rozwoju gospodarczego i edukacji "Synergia"

ul. Milczańska 30a/100
70-107 Szczecin

tel.:91 307 07 22 lub 91 300 06 45
biuro@synergiaszczecin.pl

NIP: 852-259-67-40
REGON: 321187493
KRS: 0000410582

Godziny pracy biura:
poniedziałek - piątek: 08.00 - 16.00