Drodzy Sympatycy! Pamiętacie akcje "Pierwszy dzwonek" organizowaną corocznie przez naszego Partnera Stowarzyszenie Educare przy wsparciu naszej organizacji? W tym roku także rusza kolejna odsłona "Pierwszego dzwonka", jednak nieco zmieniona, gdyż skierowana jest ona nie do szczecińskich szkół a świetlic i bibliotek znajdujących się na wsiach a dokładniej na wsiach w powiecie pyrzyckim. Checie pomóc? Zapraszamy!

Poniżej informacja zaprezentowana przed Stowarzyszenie "Educare":
"Pamiętacie nasze akcje "Pierwszy Dzwonek"? Przez okres kilku lat zorganizowaliśmy kilkadziesiąt wyprawek szkolnych dla dzieci z biedniejszych rodzin. Dzięki darczyńcom daliśmy wielu dzieciom uśmiech :) W tym roku również ruszamy z akcją "Pierwszy Dzwonek", jednak po raz pierwszy nie będziemy zbierać przyborów szkolnych dla wytypowanych przez szkołę dzieci, ale ... w tym roku obejmujemy naszym i waszym wsparciem "świetlice i biblioteki wiejskie" :) Dlaczego świetlice i biblioteki ? Dlatego, że chodzą tu dzieci, które się rozwijają, spędzają czas, odrabiają lekcje. Często jest to dla nich jedyne miejsce, gdzie mogą w spokoju usiąść, pobawić się czy poczytać. Opiekunowie świetlic i bibliotek nie grymaszą, cieszą się z każdej kredki i kolorowanki, ponieważ wiedzą jak bardzo te przybory są im potrzebne, by móc poprowadzić zajęcia.

W związku z tym zapraszamy każdego, kto się przyłączyć do naszej akcji i podarować przybory szkolne, gry czy zabawki.  Ważne - rzeczy nie mogą być zniszczone czy brudne.  W roku obecnym obejmiemy pomocą powiat pyrzycki Emotikon smile:)

Akcję koordynuje Izabela Pawlaczyk (tel. 604 513 724) i jeśli masz jakiekolwiek pytania bądź chcesz zostać darczyńcą to zapraszamy do kontaktu (tel. lub drogą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)."

Co więcej można dodać? Zapraszamy do współnego z nami działania na rzecz wspólnego dobra!!! :)

Stowarzyszenie na rzecz rozwoju gospodarczego i edukacji "Synergia"

ul. Milczańska 30a/100
70-107 Szczecin

tel.:91 307 07 22 lub 91 300 06 45
biuro@synergiaszczecin.pl

NIP: 852-259-67-40
REGON: 321187493
KRS: 0000410582

Godziny pracy biura:
poniedziałek - piątek: 08.00 - 16.00